-30%
Asteria Move Tafellamp Draagbaar, Nuance Olive
153.00 €219.00 €
Asteria Move tafellamp van Umage met een draagbaar ontwerp met drie lichtintensiteitsniveau's.
Gratis verzending
Op voorraad
- Gratis verzending vanaf €99 (kleine items)
- Open aankoop voor 30 dagen
- Veilige betalingen
Beschrijving
Tafellamp van Umage met een draagbaar ontwerp met drie lichtintensiteitsniveau's. Het heeft ingebouwde LED met een zachte lichtdiffusie voor een aangenaam licht. De lamp heeft geen snoeren waardoor hij makkelijk te verplaatsen is waar nodig. De levensduur van de batterij is maximaal 35 uur en kan eenvoudig worden opgeladen door deze op een Qi-oplader te plaatsen of met de meegeleverde USB-kabel. Kies uit verschillende kleuren.
Ontworpen door Søren Ravn Christensen.
- Ontworpen door Søren Ravn Christensen.
- Draagbaar ontwerp.
- Drie lichtintensiteitsniveau's.
- Ingebouwde LED-lichtbron.
- Oplaadbare batterij.
Over de tafellamp van Umage
- Draagbaar ontwerp.
- Ingebouwde LED-lichtbron.
- Oplaadbare batterij.
Productinformatie
- Productnummer376227
- Levering artikelnummer2506
- Merk
- Serie
- DesignerSøren Ravn Christensen
- VrachtklasseSmall
- BatteryLithium-Ion
- Battery includedJa
- Certification / StandardCE Mark
- ColourNuance Olive
- Dimmer switchJa
- FittingIngebouwde LED
- IP classIP20
- Light source includedJa
- MateriaalStaal, Aluminium, PMMA
- Ontworpen jaar2021
- USBJa
- Diameter20 cm
- Height30.6 cm
- Weight1100 g
- Kelvin3000 K
- Lumen60 lm
- Lamp Base Width150 mm
- Shade height18 mm
- Shade width200 mm
- Warranty10 years
Beoordelingen en recensies
4,3
3 Recensies
Beoordelingen
DatumBeoordeling
Herr25-09-30
Beoordeling vertaald uit het Duits.
Albrecht K25-01-28
Pro: Geweldig ontwerp, ziet er zeer waardevol uit, flexibel
kan worden gebruikt, zeer gemakkelijk te gebruiken.
Nadelen: Lichtopbrengst niet zo sterk als gehoopt
Een draad (om in elkaar te schroeven
Lamptop en stang iets scheef
zo gesneden dat de bovenkant iets schuin staat
zit. Minimaal vlekje
kijkt weg...
Kirsty B24-09-22
Prachtige lamp.
Beoordeling vertaald uit het Engels.